Euroceiling - mat

Napínaný podhled EUROCEILING - matný

Euroceiling - lesk

Napínaný podhled EUROCEILING - lesklý

Euroceiling - print

Napínaný podhled EUROCEILING - potisk

«12»

Pokud hledáte levnou variantu opravy nebo designu stropu, doporučujeme Vám obrátit svou pozornost na napínané podhledy

Významným architektonickým prvkem, který ozvláštní každý interiér, jsou moderní napínané stropní podhledy. K jejich přednostem patří osobitý design, velmi rychlá, čistá a bezprašná montáž, jednoduchá údržba, dlouhá životnost a řada dalších výhod.

Vynikající spotřebitelské vlastnosti napínaných podhledů a stropů jsou kombinovány se širokými možnostmi designu a nejvyšší úrovní technologie a estetiky. Velkou výhodou je to, že napínané podhledy umožňují snadno a rychle instalovat jakékoliv světelné přístroje, ventilační systémy, signalizaci a ochranu. Pro montáž podobných zařízení do napínaného stropu neexistují žádná omezení. Důležitou předností je to, že napínané stropy skryjí praskliny, skvrny a

jiné defekty původních stropů, elektrické vedení, potrubí a viditelné stavební konstrukce. Na rozdíl od tradičních stropních konstrukcí se napínané podhledy montují v rekordně krátké lhůtě, montáž nepřináší do vašeho života nepohodlí.

Článek o napínaných podhledech.

Parotěsná zábrana!

Velmi důležitou vlastností takto zhotovených podhledů je 100% funkčnost jako náhrada za parotěsnou fólii. Velmi často aplikujeme naší foukanou izolaci do dutin trámových stropů, u kterých ze strany interieru schází parozábrana. Jedná se o stropy s rákosovou rohoží a vápennou omítkou, kde aplikace běžné parotěsné zábrany není bez doplňkové konstrukce (sádrokarton) možná. Použití napínaného podhledu tento problém zcela vyřeší, tím, že nepustí vlhkost do stropního souvrství, a tím zajistí tepelné izolaci maximální účinnost. Zároveň esteticky vyřeší neustálý opakovaný výskyt prasklin a nerovností těchto stropů.

Vlastnosti použitých fólií jsou takové, že časem neblednou, nemění svoji barvu, nekondenzují vlhkost a nepohlcují zápachy.  Napínané stropy odolají úderu a nepraskají, nepodléhají vlivu chemických látek a snadno se omývají. Produkce Euroceiling plně odpovídá přísným mezinárodním požadavkům požární bezpečnosti a ekologie, nehoří a nevylučuje toxické látky.

Možnosti uplatnění jsou prakticky neomezené. Napínané stropy se uplatní stejně úspěšně v nové výstavbě rodinných domů, při rekonstrukci a modernizaci bytů a domů, bank, obchodů a kanceláří, hotelů a restaurací, bazénů a sportovních objektů, muzeí a koncertních sálů. Je možné je instalovat i v dětských předškolních, školních i zdravotnických zařízeních. Výběr napínaného podhledu plně závisí na fantazii a požadavcích každého z klientů. Tyto stropy se dodávají jak v klasické bílé barvě, která opticky zvětšuje objem místnosti a vytváří atmosféru harmonie a vyrovnanosti, tak i barevném až uměleckém provedení. Lze také dát přednost stropu se zrcadlovým efektem či se zobrazením látky. Nad hlavou můžete mít hvězdné nebe, nebo může váš nový strop připomínat podobu přírodního kamene, kovu či dřeva. Existuje více než 200 vzorů barev v matném i lesklém povrchu.

Fólie Euroceiling jsou garantovány zárucním a pozárucním servisem v trvání 12 let, prokazujícím jejich vysokou kvalitu.

Odlišující vlastnosti napínaného stropu:

  • Ideální rovina
  • Optické zvýšeni stropu
  • Bezešvost - naše napínané stropy nemají téměř viditelné švy a spoje. To značně zvyšuje estetické vlastnosti stropního povrchu a má vliv na kvalitu materiálu napínaného stropu (takové problémy jako roztahování a protržení švů se principiálně nemohou objevit)
  • Zvýšená pevnost - materiálem napínaného stropu je tenké vyztužené kompoziční plátno s podvojnou impregnací polymerními směsmi.
  • Materiál stropu je nemožné náhodou pořezat, roztrhnout nebo propíchnout. Nejvyšší mechanická pevnost plátna spolu s montážní lištou zajistí dlouholetou službu: napínané stropy časem nezežloutnou, neprověsí se a nepoškodí při mechanickém domácím působení (nadhozené dětské míčky, špunty od šampaňského, „lov komárů" atd.), strop je možné kdykoli omýt obyčejným mopem a mycími prostředky.Spolehlivá fixace napínaných stropů a naprosto žádné prověšení - pro montáž plátna na stěny a stropů se používá neviditelná montážní lišta. Takové upevnění zaručuje, že napínané stropy se nikdy neprověsí nebo „nevyleze" z lišty, při montáži napínaného stropu zaručeně nevznikne prověšení v centru místnosti (reálně prověšení 0.0-0.1 cm).

Rychlost instalace - montáž našich napínaných stropů probíhá daleko rychleji, než úprava kterýmkoli jiným známým způsobem (sádrokarton, omítky, instalace kazetových stropů Armstrong, malování).

30-50 m2 na předáni za den bez stěhováni nábytku

Čistota montáže

Možná demontáž a zpětná montáž  • Voděvzdorné
  • NehořlavéNepráskají, nemění tvar

Extrémní odolnost proti vodě - podvojná impregnace plátna napínanýchstropů absolutně nepropouští a nevsakuje vodu. Dokonce zatopení rezavou vodou nikdy nezmění barvu stropu a ten zůstane sněhobílým. Podvojná impregnace zajistí celistvost stropního povrchu a ochrání váš majetek a vnitřní úpravy při zatopení místnosti.

Požární bezpečnost -napínané stropy odpovídají požadavkům požární bezpečnosti, což je potvrzeno platným Certifikátem požární bezpečnosti

Praktičnost a jednoduchost používání - napínané stropy jsou jednou z mála metod stropní úpravy, která nevytváří problémy při používání - po dobu životnosti napínané stropy nemění své vlastnosti, neobjevují se na nich praskliny, nežloutnou, je možné je snadno omýt a nelze je prakticky poškodit

Mrazuvzdornost - napínaný strop vydrží minusové teploty do -50°C. Strop je možné instalovat v nevytápěných místnostech, v domech s výstavbou v zimním období

Bezúdržbové

Naprostá ekologická bezpečnost - napínané stropy jsou certifikovány, což umožňuje jejich uplatnění v jakýchkoli obytných a společenských místnostech. Stropy nemají stálý zápach.

Nejvyšší estetické vlastnosti - po montáži bezešvých napínaných stropů Euroceiling zákazník získá ideálně rovný povrch, který skryje jakékoli nedokonalosti hlavního stropu.

Možnost potisku obrázků a vzorů. Na napínané stropy je možné nanést jakékoli zobrazení (například modré nebe, oblaka, nebo např. loga firem) ve vysokém rozlišení a s vysokou kvalitou tisku.

  • 200 barevných odstínů (lesk-mat)

Cena - naší cenovou politikou je garantovat kvalitu napínaných stropů za rozumné peníze. Standartní cena podhledu je 680,- Kč bez DPH za 1 m2. Za podhled do místnosti 4 x 4 metry vychází celková cena 13.000,- vč. DPH.

6. 2. 2013 | publikováno 6. 2. 2013 | autor David Svatý

climatizer plus
climastone
climastyren