Napínané stropy a podhledy

Dnešní doba přeje nejnovějším unikátním záležitostem, mezi něž patří i napínané stropy a podhledy. Na dům, nebo jakýkoliv jiný interiér, se dá podívat z mnoha úhlů pohledu, tak proč toho nevyužít. Interiéru napínaný strop vdechne nový a prostornější život. Navíc budí dojem honosnosti a je vizuální představou dokonalosti a vytříbeného vkusu.

S tímto stropem si tak člověk bude doma připadat podobně jako na luxusní lodi Titanic, s tím rozdílem, že je prakticky nepotopitelný (tyto stropy jsou voděodolné a voda přes ně neprosákne). Pračka od sousedů už nikoho trápit nemusí, protože voda lze šetrně odčerpat bez poškození. Už žádné mapy na stropě, které vyžadují další úpravy a vynaložení finančních prostředků.

Je zde použita nejvyšší možná míra vyspělé technologie, která dává všanc vyzdvihnout moderní prvky v současnosti. Jsou jakýmsi odrazem neskutečné elegance a nadčasové doby, klidně s pozadím v retro nebo vintage stylu. Propojením nejrůznějších dob tak vznikají exkluzivní sestavy stropů, jež jsou pro zákazníky synonymem komfortu a luxusu. Vzájemný soulad si tak zákazník může vybrat v tradiční bílé barvě, ale není to rozhodně podmínkou. Na odiv vystupují i jiné nekonvenční barvy, které s bydlením korespondují nebo naopak vytvářejí příjemný kontrast.

Výhody napínaných stropů a podhledů

Benefitem napínaných stropů číslo jedna je plná funkčnost bez viditelných známek opotřebování a dalších změn. Strop se pyšní dlouhou životností, přičemž současně zakryje nedokonalosti současných stropů. Ať se jedná o praskliny nebo jiné defekty včetně elektrických rozvodů a třeba potrubí, nikdo nic neuvidí. Jen oslňující krásu, která nese ve svém emblému jedinečnost a originalitu. Různé záhyby a nasvícení jsou tím pravým zpestřením pro všechny z nás.

Místnost vypadá objemnější a vyšší, jsou zde překročeny hranice fantazie na maximální možnou úroveň. Vše se snadnou montáží a jednoduchou manipulací. Jeden strop rovná se pouhému jednomu dni. Je to rychlá, čistá práce bez vyklízení prostor a dalšího nábytku. Napínané stropy a podhledy jsou tak galaxií přání, kterou není dnes už těžké splnit, což dříve bylo asi nepředstavitelné.

climatizer plus
climastone
climastyren